تاریخچه طباخی بره سفید

طباخی بره سفید در سال ۱۳۷۰ در غرب تهران خیابان ستارخان شروع به کار کرد. این طباخی تاکنون در هیچ کجا شعبه یا نمایندگی ای را افتتاح نکرده است. تمامی طباخی ها و کله پاچه ای های دیگری که با نام بره سفید در محله های مختلف تهران مانند یوسف آباد ، شهرری ، ولیعصر ، هروی و مراکز شهر مشهد ، شیراز ، اصفهان ، زنجان و شهرهای دیگر مشغول فعالیت هستند هیچگونه مجوزی از این طباخی ندارند و کیفیت فعالیت آنان تحت نظارت مدیریت طباخی بره سفید نبوده و تائید نمی شود.

 

تابلوی قدیمی طباخی بره سفید

تابلو و دکوراسیون قدیمی طباخی بره سفید

دیدگاه مدیریت طباخی بره سفید

مدیریت این طباخی همواره سعی در ارائه خدمات به مشتریان در بالاترین سطح کیفی را در اولویت اهداف کاری خود قرارداده است و همین امر باعث شده است در طول این سال ها مشتریان طباخی بره سفید همواره با ما همراه باشند و روز به روز به تعداد آنها افزوده شود. از این رو همواره سعی داریم علاوه بر حفظ کیفیت غذا، زیبایی محیط پذیرایی از مشتریان را نیز در نظر بگیریم و فضایی فراهم کنیم که مشتریان مان بتوانند ساعات خوش و همراه با آرامشی را هنگام غذا خوردن تجربه کنند.

یکی دیگر از نکاتی که مجموعه طباخی بره سفید به آن اهمیت ویژه ای می دهد رعایت بهداشت در طبخ و سرو غذا می باشد، زیرا معتقد هستیم این اولین گام در راستای احترام به مشتریان مان است.

 

ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود